Universalūs reagentai

Daugiau nei du dešimtmečius tiekiame sprendimus laboratorijoms 

 

Universalūs reagentai: kiekviename diagnostikos žingsnyje

Mikroskopija naudojama klinikinėje diagnostikoje ir pramoninės kokybės kontrolėje norint diagnozuoti ir išanalizuoti įvairių tipų mėginių. Ruošiant mėginį mikroskopiniam tyrimui, kiekvienas mėginys praeina kelių etapų procesus, kuriuose naudojami įvairūs reagentai.

Kiekvienam etapui ir kiekvienam reagentui Merck Millipore siūlo ne tik puikius, naudojimui paruoštus dažymo tirpalus ir dažymo rinkinius, bet ir pilną komplektą aukštos kokybės fiksavimui skirtų reagentų, tirpiklių, ksileno pakaitalų - saugesniam darbui, dekalcinavimo reagentų, alkoholių ir dažų, taip pat siūlo priemones tvirtinimui, dengimui ir imersines terpes. Kaip ir visi Merck Millipore mikroskopijos produktai, taip pat ir universalūs reagentai yra CE sertifikuoti, registruoti kaip IVD produktai bei pasižymi puikiu atsikartojamumas tarp skirtingų partijų. Taigi, reagentai yra saugūs naudoti ir padeda išgauti ypač lengvai atkuriamus rezultatus – tai esminė sąlyga norint atlikti patikimus diagnostinius rezultatus Jūsų laboratorijoje.

Savybės ir privalumai

  • Aukštos kokybės produktai patikimam ir puikiam dažymo rezultatui su ilgalaikiu stabilumu
  • Platus produktų asortimentams visiems mikroskopinio tyrimo etapams
  • Visi produktai yra IVD ir CE sertifikuoti
  • Tinka klinikinei diagnostikai ir kokybės kontrolei
  • Ilgas galiojimo terminas iki 3 metų
  • Padeda akredituojant ir sertifikuojant laboratorijas

Produktų asortimentas

Didelis spektras reagentų, tirpiklių, dekalcinuojančių medžiagų, alkoholio, taip pat terpės fiksavimui, tvirtinimui, dengimui ir imersijai.

Visi universalūs reagentai

 

Susisiekite su mumis:

Ieva Ingeleikė
vadybininkė
Tel: +370 5 2729724
Email: medicina(eta)bioeksma.lt

 

Arba užpildykite užklausos formą žemiau:

Merck Milipore

Tai įmonė gaminanti moksliniams tiriamiesiems tikslams skirtus produktus. Ši grupė be cheminių reagentų, naudojamų molekulinei biologijai ir biochemijai, gamybos ir distribucijos, užsiima ir naujų produktų kūrimu. Merck Chemicals produktų vartotojai - tai didžiausios pasaulyje farmacinės ir biotechnologinės bendrovės, universitetai ir mokslo institutai, ligoninės bei valstybinės laboratorijos.