Tiekėjai

Daugiau nei du dešimtmečius tiekiame sprendimus laboratorijoms 

 

Greiner Bio-One

Visi laboratoriniai priedai, įrankiai, mėgintuvėliai, indeliai skirti diagnostikai ir tyrimams, mėginių surinkimui bei laikymui.

/nuoroda/

Brand GmbH +CO KG

BRAND - tai aukščiausios kokybės skysčių dozavimo įrangos Dispensette® ir Transferpette® gamintojas. Šios kompanijos vardas siejamas su BLAUBRAND® stikliniais matavimo indais ir  PLASTIBRAND® vienkartiniais bei daugkartinio naudojimo laboratoriniais reikmenimis iš plastiko. BRAND kuria laboratorinius reikmenis, atitinkančuis jūsų poreikius ir užtikrinančius darbo komfortą.

/nuoroda/

Interscience 

Visi technologiniai sprendimai greitai ir saugiai mikrobiologinei analizei maiste, agrokultūrose, farmacijoje, kosmetikoje, medicinoje, klinikiniuose, aplinkos ir cheminiuose tyrimuose. Interscience kuria, gamina ir platina visas būtinas priemones ir įrangą. 

/nuoroda/

SciLabware

Gamina įvairius adapterius, butelius, kondenserius, jungtis, konteinerius, desikatorius, ekstraktorius, menzūras, priemones, piltuvėlius, lentynėles, priemones  chromatorgrafijai bei filtravimui, bandinių paruošimui bei laikymui.

/nuoroda/

Frisenette ApS

Frisenette siūlo filtrus, filtravimo priemones, įrangą bei eksplotacines medžiagas laboratorijai. 

/nuoroda/ 

 

Burkle

Kuria, gamina ir parduoda priemones ir indus agresiviems skysčiams. Taip pat, Burkle gali pasiūlyti įvaires plastikines priemones ir indus.

 /nuoroda/

CHMLAB GROUP

CHMLAB Group specilizuojasi medžiagų atskyrime, filtravime ir gryninime. Jų produkcija kuriama specialiai mokslinei bendruomenei, kuriant kokybiškus produktus už prieinamą kainą. Jų klientai - nuo gamybininkų (biomokslinkų, farmacininkų, medicinos, maisto) iki universitetų darbuotojų, mokslo darbuotojų ir nedidelių laboratorijų.

/nuoroda/

Pall Life Science

Įvairi laboratorinė įranga, priedai ir sprendimai filtravimui, atskyrimui bei gryninimui.

/nuoroda/

Susisiekite su mumis:

Ramunė Domkienė
Projektų vadovė
Tel: +370 5 2729300
Email: ramune.domkiene@bioeksma.lt

Arba užpildykite užklausos formą.