Analizatoriai

Daugiau nei du dešimtmečius tiekiame sprendimus laboratorijoms 

 

MAŽOMS LABORATORIJOMS

Roche Reflotron


Momentiniai ir patikimi tyrimų rezultatai garantuoja greitą veikimą ir diagnozės patvirtinimą be uždelsimo.Roche Reflotron, pavienių tyrimų analizatorius leidžiantis matuoti iki 17 parametrų iš bendro kraujo, plazmos ar serumo, įskaitant: kasos ir kepenų fermentus, metabolitus, 
kraujo lipidus, hemoglobiną, kalį.Tinkamas pirminio lygio patikrai, o taip pat kaip rezervinis analizatorius ligoninėms ir privačioms laboratorijoms.

 

DiaSys Respons®910

150 tyr./val. vieno reagento tyrimams
Našumas:Respons®910 yra kompaktiškas, visiškai automatizuotas antstalinis analizatorius. Prietaisas kurtas itin didelį dėmesys skiriant lengvam valdymui ir optimizuotam darbo srautui, dėl to tai yra ideali klinikinės chemijos sistema daugeliui laboratorijų.


100 tyr./val. dviejų reagentų tyrimams
 

 
MAŽOMS IR VIDUTINIO DYDŽIO LABORATORIJOMS

DiaSys Respons®920

Respons®920 yra kompaktiškas antstalinis analizatorius, su garantuotu 200 tyrimų per valandą greičiu (360 tyr./val. su ISE) nepriklausomai nuo to ar naudojami du ar vienas reagentas.

Prietaisas veikia su vienkartinėmis arba ilgaamžėmis daugkartinėmis kiuvetėmis. Mažos reagentų pakuotės.

 

 

VIDUTINIO DYDŽIO LABORATORIJOMS

Analyticon Biolyzer® 300

Biolyzer® 300 tai žingsnis pirmyn vidutinio dydžio laboratorijų automatizavime. Dėl analizatoriaus spartos iki 270 tyr./val. ir 50 šaldomų reagentų pozicijų, prietaisas yra itin lankstus, ir tuo pat metu reikalauja itin reto aptarnavimo.

Laikantis tikslumo ir patikimumo reikalavimų, Biolyzer® 300 pasižymi tokiomis funkcijomis kaip aukšto tikslumo bandinių ir reagentų dozatoriai, krešulio aptikimas, serumo rodiklių tyrimas.

 

 

VIDUTINIO DYDŽIO IR DIDELĖMS LABORATORIJOMS

Analyticon Biolyzer® 600

Biolyzer® 600 pasižymi 400 tyrimų per val. greičiu (560 tyr./val. su ISE moduliu) ir yra idealus prietaisas vidutinio dydžio laboratorijoms, arba netgi didelėms 
laboratorijoms, kaip specifinių parametrų ar pagalbinis analizatorius. Prieinamas platus klinikinės chemijos reagentų pasirinkimas, o taip pat tiesioginio ISE tyrimo modulis elektrolitams. Prietaiso patikimumas ir apgalvoti sprendimai garantuoja maksimalų patikimumą.

72 bandinių pozicijos, 60 reagentų pozicijos ir dvi atskiros reagentų adatos garantuoja lengvą ir greitą darbą.

 

Beckman Coulter AU480

Beckman Coulter AU480 greitis 400 fotometrinių tyrimų per valandą (iki 800 tyr./val. su ISE moduliu) ir 63 bandinių pozicijos daro prietaisą idealų vidutinio dydžio laboratorijoms. Analizatorius taip pat gali būti naudojamas tirti specifinius parametrus ar STAT tyrimams didelėse laboratorijose.

 

 

DIDELĖMS LABORATORIJOMS


Beckman Coulter AU680

Našumas: 800 tyr./val.Naujausias didelio našumo Beckman Coulter laboratorinis analizatorius AU680. Sukurtas glaudžiai bendradarbiaujant ir konsultauojantis su klientais, AU680  analizatorius padeda didesnio apkrovimo laboratorijoms pasiekti aukšto produktyvumo ir kokybės. 

ISE modulio: 600 tyr./val.
63 reagentų pozicijos

 

 

 

ITIN DIDELĖMS LABORATORIJOMS

Beckman Coulter AU5800

AU5800 serijos biocheminiai analizatoriai yra greičiausi Coulter’s AU šeimoje.

Šio prietaiso greitis gali svyruoti nuo 2000 iki 9800 tyrimų per valandą, priklausomai nuo konfigūracijos. Pretaisas tinkamiausias didelėms klinikoms ar privačioms laboratorijoms. ISE modulis iki 900 tyrimų per val.

Roche Diagnostics

Roche korporacijos diagnostikos padalinys yra in vitro diagnostikos srities lyderis pasaulyje. Roche diagnostinės priemonės ir reagentai padeda gydytojams nustatyti ligą, parinkti tinkamą gydymą ir stebėti gydymo efektyvumą.

DIaSys

Aukščiausios kokybės regentai ir diagnostinės sistemos

Analyticon

Aukščiausios kokybės produktai vidutinio dydžio ir mažoms klinikinėms laboratorijoms.

Susisiekite su mumis:

Sonata Balašaitienė
pardavimų vadovė
Tel: +37052729718
Email: medicina(eta)bioeksma.lt

Arba užpildykite užklausos formą